top of page
Öğretmenim Yanımda LOGO_edited.png
About: Headliner
Vicdan Peksel KAZANOVA – Fransızca Öğretmeni.jpeg

2021 yılının Haziran ayında kurulan "Öğretmenim Yanımda" programı Türkiye’de benzeri nadir görülen yenilikçi bir eğitim vizyonu sunmaktadır. Bu program, Kuzeyden güneye doğudan batıya ülkedeki tüm öğrencileri ,en iyi öğretmenlerle buluşturmayı hedefleyen çok zengin bir eğitim ,öğretim programı uygulamaktadır. Öğretmenim yanımda programı ile öğrenciler nerede olursa olsun ,hangi saatte olursa olsun öğretmene ulaşmaktadırlar. keşif ve merak duygularını destekleyerek, onları kendi kararlarını verebilen, sorumluluk alabilen ve öğrenmekten zevk alan genç bireyler olarak hayata hazırlarken ilk hedefimiz. Deneyimli öğretmenlerimiz ile öğrencilerin eksik kaldığı, anlayamadığı konuları evde, tatilde kendi ortamlarında , eğlenerek öğrenmesini sağlamaktır.

MİSYONUMUZ
Öğretmenim Yanımda proğramı küresel bakış açısına sahip,vatan sevdalısı,idealist ve ülkenin en iyi,iddialı öğretmenlerinden oluşmaktadır. Yetkin akademik bünyemiz, yenilikçi yönetimimiz ve ana sınıfından üniversite dahil toplumun her kesimine hitap edecek kadar bütünlük taşıyan çok yönlü eğitim programımız ile öğrencilerimizin entelektüel ve insani niteliklerini geliştirerek Türkiye ve dünya için, kendine güvenen, ahlaklı, lider nitelikli ve sorumluluk sahibi vatandaşlar olmalarını amaçlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Öğretmenim Yanımda programı, başta değerler eğitimi olmak üzere en temel insani gelişim metotlarını kendi sistemi içerisinde uygulamaktadır. Eğitimcilik felsefesi olarak her öğrencinin eşit haklara sahip olduğu gerçeğinden hareketle bütün fırsatları tüm öğrencilere sunmak amacımızdır. Programımız, bütün eğitim evrelerinde akademik ve etik standartları en üst düzeyde olan öğretim yöntemleriyle ile Türkiye'de ve yurt dışında saygın ve örnek bir program olmayı amaçlamaktadır.

 

HEDEFLERİMİZ

Öğretmenim Yanımda programı "Online eğitimde nitelikli Türkiye markası olma" hedefi doğrultusunda topluma değer katacak bireyler yetiştirir, birinci öncelik olarak, eğitim alanında tüm topluma yayılacak değerler üretir ve bunun sorumluluğunu, gururunu bütün paydaşlarıyla birlikte yaşar. Çalışanlarının kendilerini geliştirmeleri için fırsatlar sunar, sadece kendi öğrencileri için değil, ülkedeki ve tüm dünya çocukları için düşünmeleri, üretmeleri ve faydalı modeller geliştirmeleri için çalışır. Öğretmenim Yanımda programının en önemli hedefleri akılcı, sürdürülebilir başarılara imza atan, olumlu bilimsel düşünceye hakim, Atatürk ilkelerine bağlı, demokratik bakış açısına sahip olmaktır.

About: About
About: Welcome
bottom of page